Alevi Ehitus OÜ

Üldehitus

Teostame erinevaid üldehitustöid ja restaureerimistöid. Meie kogenud meeskond tagab, et Sinu projekt viiakse ellu efektiivselt ning tulemus saaks Sinu soovidele vastav. Omame aastatepikkust kogemust hoone fassaaditööde, katusetööde, terassi ehituse ja muude üldehituslike töödega. Tee meile päring, aitame Sind meeleldi!

Fassaaditööd

Fassaad on hoone visiitkaart. Pakume mitmekülgseid fassaadilahendusi alates renoveerimisest kuni uue fassaadi ehitamiseni. Kasutame kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid töömeetodeid, et tagada hoonele vastupidav välispind ja esteetiline välimus.

Katusetööd

Katus kaitseb hoonet erinevate ilmastikutingimuste eest. Olgu tegemist uue katuse paigaldamise, vana katuse renoveerimisega või muud tüüpi katusetöödega - meie meeskond tagab, et Sinu hoone katus saaks turvaline, vastupidav ja näeks sealjuures ka visuaalselt kaunis välja. Ehitame ka lamekatuseid. Lamekatuste kohta saad rohkem infot vajutades siia.

Terassi ehitus

Lisage oma kodule või äripinnale hubasust kauni ja funktsionaalse terassiga. Olgu tegu rõdu- või koduõueterassiga - korralikult realiseeritud terassilahendus ei ole mitte ainult ideaalseks hoonet täiendavaks puhkealaks vaid lisab krundile ka esteerilist välimust ja kinnisvaralist väärtust. Aitame Sul välja töötada sobiva lahenduse valides sobivad materjalid ja disaini ning selle ka nõuetele kohaselt realiseerida.

Muud tööd

Meie teenusteportfell ei piirdu ainult eelnevalt mainitud üldehitustöödega. Võta meiega ühendust, et saaksime Sinu soovide osas tagasisidet anda ja neile sobiva lahenduse pakkuda.

Kuidas ehitustöid tellida?

Ehitustööde tellimine on lihne. Selleks piisab vaid päringu tegemisest. Aitame tasuta konsultatsiooni käigus Su vajaduse läbi arutada ja soovitud tulemuse saavutamiseks vajalikud tegevused välja selgitada. Oleme Sulle abiks, et kõik töödega seotud tegevused saaksid otsast lõpuni korralikult teostatud.

TASUTA KONSULTATSIOON

HINNAPAKKUMINE

MATERJALIDE TARNE OBJEKTILE

TÖÖDE TEOSTUS

Üldehitustööde hind

Üldehitustööde hind sõltub töö tüübist, mahust ja töö teostamiseks vajaminevast materjalist. Tee meile päring, et saaksime Su soovitud lahendusele pakkumise teha

Meie tehtud tööd

Võta ühendust